VOX VOX EHB500WBF ŠPORET
Podeli proizvod:
VOX EHB500WBF ŠPORET
Proizvođač: VOX
Šifra:
23.399,00 RSD
Količina:
VOX šporet EHB500WBF
El. šporet sa ringlama
Boja: bela
Širina: 50 cm
Energetska klasa: A
Potrošnja energije: 0,73 kWh/cik
Mehanička kontrola
Broj el. ringli: 4
- el. ringla: 145 mm, 1000 W
- el. ringla: 145 mm, 1000 W
- el. ringla: 180 mm, 1500 W
- el. ringla: 220 mm, 2000 W
Ekspres ringla: 1
Zapremina rerne: 55 l
Gornji grejni element: 1000 W
Donji grejni element: 1000 W
Uklonjiva vrata rerne
Glatke površine od emajla i stakla su specijalno dizajnirane da pojednostave čišćenje rerne
Svetlosni indikatori:
- indikator uključene električne ringle
- indikator uključenog termostata
Hromirana rešetka
Gratis pleh za pečenje (plitki)
Dubina sa otvorenim vratima: 1050 mm
Širina: 500 mm
Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 545 x 919 x 684 mm